Kundalini joga

Sākums


Kundalini joga

Kundalini jogas nodarbības ir dinamiska stāju, prānajamas, mantru, mūzikas un meditācijas kopa, kas jūs māca mākslu relaksēties...

Notikumu
kalendārs


Jogas centri

Uzzini kur un kā atrast mūs un mūsu partnerus

Vēlies
iegādāties
domain?
Zvani!
26-073-227

SolvitaMētra-Ozoliņa/ Devi Dayal Kaur

SolvitaMētra-Ozoliņa/ Devi Dayal Kaur

Solvita Mētra-Ozoliņa/ Devi Dayal Kaur

KY skolotāja Diploms iegūts 2011.gadā – KRI (Kundalini Research Institute) 1.līmeņa programma – instruktore. Turpina mācības KRI 2.līmeņa programmā – praktiķe. Skolotāji – Guru Dev Singh, Jerome Shankar, Sada Sat Singh, Sadhana Singh, Sat Atma Kaur Khalsa, Sat Hari Singh, Seva Kaur, Gurmukh Kaur Khalsa, Dharampal Kaur/ Inga Strante 

LU PPF Sociālo zinātņu maģistra grāds psiholoģijā, kvalifikācija skolas un ģimenes psiholoģijā, absolvēta LU PPF doktorantūras programma sociālajā psiholoģijā.  Tuprina studēt ģimenes sistēmisko psihoterapiju. Studējusi mākslas zinātni LMA, fotomākslu.

Prakses vietas:

Vasaras periodā līdz 01.09.2012. pasniedz jogu:

KJ pieaugušajiem - Ādažu kultūras nams, Deju zāle, Pirmdienās 19.30 – 21.00 (vai ilgāk) http://www.adazikultura.lv/index.php?id=radosie-kolektvi

KJ pieaugušajiem - Kultūras un atjaunotnes centrs „Miervidi”, Ceturtdienās 7.00 – 8.30

Indivuālās KJ nodarbības. Rīgā, Čiekurkalna 3.šķērslīnija 30

Bērnu joga (metodika „Radiant Child Yoga”) privātā pirmsskolas izglītības iestādē "Maziņš kā jūra".

Regulārās nodarbības bērnu, pusaudžu un jauniešu jogas grupās atsāksies rudenī KJ centrā „Austras māja”.

KJ grūtniecēm „Apzinātā grūtniecība” – rudenī KJ centrā „Austras māja atsāksies regulārās nodarbības un semināri.

Rudenī KJ centrā „Austras māja” atsāksies semināru cikli „Ķermeņa sagatavošana efektīvai meditācijai”, „Kundalini jogas un jaunāko zinātnes pētījumu saskarsmes punkti”, „Medicīniskā meditācija”.

Kontaktinformācija:

E-pasts:  metra@mib.lv

Tālrunis: 29133463

„Laipnība, līdzcietība un mīlošas rūpes ir reāla mīlestība. Tas nenozīmē, ka nedrīksti teikt, ja kādam nav taisnība. Ja tu to nepasaki, tad esi gļēvulis. Tā mēs iznīcinām savus bērnus. Ja nespējat konfrontēt, tad nespējat arī iedvesmot. Klusu sēdi, cienot un rūpējoties. Tad konfrontē. Ja tu to nedari, esi zudis un pat nerīkojies kā cilvēks." (Aforisms no Jogī Badžana, kundalini jogas meistara, lekcijas)

Mana konfrontācija ar pasauli ir mācīšanās praktizēt kundalini jogu un pieredzes došana tālāk, šī laika spēles noteikumu pieņemšana un sava ritma uztaustīšana, lai kustības izkoptu cēlas, lai elpai sekotu izelpa, mēnesim - saule. 

Jebkurā acumirklī varam izvēlēties vismaz divus virzienus. Mācos apzināties un izvēlos: mīlēt cilvēkus, justies pašā dzīves viducī.

„Laivai nav vajadzīgi viļņi, tai vajadzīgs vējš."

 

 

Pasniedzēji

Sandis Kristars Dūšelis
Sandis Kristars Dūšelis

Reģistrētiem
lietotājiem