Kundalini joga

Sākums


Kundalini joga

Kundalini jogas nodarbības ir dinamiska stāju, prānajamas, mantru, mūzikas un meditācijas kopa, kas jūs māca mākslu relaksēties...

Notikumu
kalendārs


Jogas centri

Uzzini kur un kā atrast mūs un mūsu partnerus

Vēlies
iegādāties
domain?
Zvani!
26-073-227

Oļesja Krasovska / Puranjeet Kaur

Oļesja Krasovska / Puranjeet Kaur

 

KY skolotāja apmācībā no 2011.g.
Mg.gr. psiholoģijā, sertificēts individuālais un ģimenes koučs.
Prakses vieta:
Neirožu klīnika, Jūrmala, Dzintaru pr. 48, tālr. 67755140
Upmalas biroji, Mūkusalas 101, pieteikties 26364854Pārdaugavas bibliotēka, Dzirciema 26, pieteikties www.manajoga.lvSwedbank galvenā biroja ēka, Balasta dambis 1a, pieteikties 26364854
Upmalas biroji, Mūkusalas 101, pieteikties 26364854
Pārdaugavas bibliotēka, Dzirciema 26, pieteikties www.manajoga.lv
Swedbank galvenā biroja ēka, Balasta dambis 1a, pieteikties 26364854
Kontaktinformācija:
www.aijaberjoza.lv
aija.berjoza@gmail.com 
Tālrunis: 26364854
Skype: joxxxa
Facebook: http://www.facebook.com/aija.berjoza
Twitter: https://twitter.com/#!/Joxa

KY skolotāja Diploms iegūts 2012.g. novembrī

 

Prakses vieta:

KY studija "Lakshmi-Lakshmi", Brīvības 193a, 3.st., pieteikties 27002288

"Lampa", Cēsu 8, 2.st., pieteikties 27002288

Individuālas nodarbības

 

Kontaktinformācija:

olesja.krasovska@gmail.com 

Tālrunis: 27002288

Facebook: https://www.facebook.com/olesja.kolidzeja

 

Ar Kundalinī jogu iepazinos 2008. gadā un kopš tā laika ta kļuva par manas dzīves neatņemamo sastāvdaļu. Es iemācijos kā pielāgoties mūsu dzīves steidzīgam ritmam, kurš ir pilns ar stressu un slodzi, un tajā laikā palikt veselai un dzīvespriecīgai neskatoties ne uz ko.

 

Kundalinī Joga atvēra man jaunu pasauli, piepildināja manu dzīvi ar apzinātību, daudzveidību, prieku, jaunu dzīves jēgu un pieredzi. Ka arī Kundalinī Jogas mantras un mūzika aizkara manu sirdi un dvēseli.

 

Kundalinī Joga dod mums pieredzi sevis izpētīšanā un pieņemšanā. Katrs, kas atnāk uz jogu, meklē kaut ko savu. Katrs grib kaut ko izmainīt sevī vai savā dzīvē. Kundalinī Jogas tehnoloģija ir organizēta tādā veidā, ka tā strādā neatkarīgi no tā vai jūs ticiet tajā vai neticiet. Prakses gaitā attīstas spējas vērot savas vēlmes, emocijas, domas, sajust savu dzīvi un apkartējo pasauli kopumā.

Kundalinī Joga ir vislabākais jogas veids mūsdienu cilvēkam, jo praktizejot tikai 3 minūtes dienā var ļoti ātri sajūst izmaiņas un gūt labumus no prakses.

 

Esmu apguvusi kundalini jogu pēc Starptautiskās Kundalini jogas skolotāju programmas. Pašreiz turpinu attīstīties šinī sfērā, regulāri apmeklēju dažādus seminārus pie dažadiem skolotājiem, ceļojot pa pasauli, ka arī apgūstu Sat Nam Rasayan - meditatīvās dziedināšanas tehniku. Šīs tehnikas pamats ir meditātivā prāta īpašais stavoklis “šunja”  vai “klusums”.

 

Nodarbībās izmantoju arī īpašu instrumentu – gongu.

Gongs - primāra rādoša skaņa. Visuma spēks slēpjas skaņā. Tas ir instruments kas transformē cilvēka apziņu. Gonga dziedinošas skaņas ļauj mums iziet ārpus robežām, ko parasti novelk mūsu apziņa. Tas rada specīgas vibrācijas. Gongs ir vienīgais instruments kurš spēj izkonkurēt apziņu – apziņai nav iespēju pretoties gongam. Tas ļauj atbrīvoties no pierastiem paterniem, kuri ir nostriprinājušies mūsu magnetiskā laukuma strukturā un nosaka mūsu uzvedību. Šī brīvība dod iespējas mūsu dvēselei saņemt pieredzi no jaunas realitātes, no jauniem enerģetiskiem stāvokliem savā būšanā, no lielākas dimensijas. Mums ir iespēja pētīt un radīt. Tā ir patiesa jogas transformācija – Galīga un Bezgalīga savienojuma sākums.

Nodarbības pasniedzu KY studijā “Lakshmi-Lakshmi”, Brīvības 193a, 3.st., pirmdienās 18:30 un piekdienās 19:00  un trešdienās “Lampā”, Cēsu iela 8, Rīgā,

kā arī pasniedzu individuālās jogas nodarbības.

Pasniedzēji

Aija Berjoza
Aija Berjoza
Gian Vichar Kaur

Reģistrētiem
lietotājiem